Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği

Denetim Kurulu Asıl Üye

KPMG Türkiye Şirket Ortağı

KPMG’deki kariyerine 1999 yılında başlamıştır. 20 yıl denetim tecrübesine sahiptir ve hali hazırda Denetim Bölümünde denetim ortağı olarak görev yapmaktadır. Ayrıca KPMG Türkiye’nin Sürdürülebilirlik Hizmetleri lideridir.

KPMG’nin Londra’da bulunan Uluslararası Standartlar Grubunda bir yıl çalışmak üzere görevlendirilmiştir. Bu grup, KPMG’nin dünyadaki üye şirketlerinin müşterilerine muhasebe, denetim ve kendi endüstrilerine özgü konularda destek vermektedir. Londra’daki hizmet süresinin bitiminde, 2017 yılı sonuna kadar, KPMG Türkiye’nin Mesleki Uygulama bölümüne Başkan olarak atanmıştır. Mesleki Uygulama Bölümü ; KPMG müşterilerine ilgili muhasebe konularında rehberlik sağlamaktadır.

KPMG Türkiye’nin Denetim Komitesi Enstitüsü’ne başkanlık etmektedir. Geniş sektörel deneyimi telekomünikasyon, enerji, holding, üretim, hizmet, otomotiv ve perakende sektörlerini içerir. Türkiye’deki muhasebe uygulamalarının yanı sıra, UFRS ve US GAAP, SOX 404 denetimleri konularında kapsamlı bir bilgiye sahiptir. Finansal denetimin yanı sıra iç kontrol sistemleri denetimleri, şirket değerlemeleri gibi özel görevlerde geniş deneyim edinmiştir.