Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği “TKYD” internet sitesine hoş geldiniz.

TKYD internet sitesi içerisindeki bilgilerin bir kısmı TKYD tarafından, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak yayınlanmaktadır.

TKYD, internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi güvenilirliğine inanılır kaynaklardan elde etme ve bilgilerin güncelliği ve doğruluğu konusunda çaba göstermektedir.

Ancak, TKYD bu bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve tamlığı hususlarını garanti etmemektedir.

Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucundan ötürü bir zarar doğması halinde, TKYD hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, TKYD’ni bağlamamaktadır.

TKYD’nin internet sitesinde yayımlanan yazılar TKYD’nin resmi görüşlerini yansıtmaz, yazar ve görüş sahiplerini bağlar.

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’ne TKYD’ne aittir.  

TKYD internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. 

İnternet sitesi içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, TKYD’nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiçbir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz.

www.tkyd.org internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Siteye girilen bilgilerin güvenliği ve gizliliği açısından TKYD gerekli önlemleri almıştır. Kullanıcıların kişisel bilgileri, yasal yükümlülük doğmadığı sürece, üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşılmayacaktır. TKYD bu bilgileri sadece yasal düzenlemelerin zorunlu kıldığı durumlarda açıklayabilecektir.

TKYD, bu sitede yer alan tüm bilgi, belge ve tasarımları, önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.

TKYD internet sitesini ziyaret eden ve TKYD internet sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar yukarda belirtilen tüm “Kullanım Şartlarını” okumuş ve kabul etmiş sayılır.