Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği

Eğitim Yöneticisi

Gazi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden 2013 yılında mezun olan Selvi Sözen kariyerine Assessment Systems’ın iştiraki olan Talentouch’ta Eğitim ve Gelişim Sorumlusu olarak başlamıştır. Yaklaşık 3 yıl boyunca kurumların insan kaynakları departmanları ile yakın bir şekilde çalışarak assessment sonuçları çerçevesinde kurumsal gelişim ihtiyaçlarına yönelik içerik tasarımı, eğitmen seçimi ve planlama gibi konuları kapsayan tüm süreçlerin baştan sona kurgulanmasında ve koordinasyonunda görev almıştır.

2018-2022 yılları arasında Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu’nda Eğitim ve Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalışan Sözen, ilgili kurumun basın ve medya iletişimi, etkinlik yönetimi ile iç iletişim gibi faaliyetlerini sürdürürken bir yandan da sorumlu olduğu kurumlara özel tasarlanan veya genel katılıma açık eğitimlerin gerçekleştirilmesinde aktif olarak yer almıştır.

Selvi Sözen, 2023 yılı Ocak ayından itibaren Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nde Eğitim Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yönetimi yüksek lisans programında lisansüstü eğitimini sürdürmektedir.