Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği

İş Geliştirme Yöneticisi

Balıkesir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyoloji bölümü yüksek lisans mezunudur. 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon Eğitimini tamamlayarak eğitmen unvanını da almıştır.

Üniversite eğitimlerini tamamladıktan sonra kariyer hayatına bir yerel yönetimde AR-GE ekibinde proje uzmanı olarak başlamıştır. Ardından hem özel sektör hem de sivil toplum kuruluşlarında ulusal ve uluslararası arenada fon ve hibe kaynaklarına proje yazılması, yürütülmesi, raporlanması gibi proje döngüsü yönetimi süreçlerine uçtan uça liderlik ve rehberlik etmiştir.

Kariyer hayatı boyunca Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansları, Bakanlık hibelerine projeler yazmış ve başarıyla yürütmüştür. Aynı zamanda derneklere, vakıflara ve üniversitelere verilen mali destek programlarının genel koordinasyonu, izleme ve değerlendirme yöneticiliği görevlerini de üstlenmiştir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllülük aktivitelerine katılmış ve mentorluk programlarına dahil olmuştur.

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nde Ocak 2023’ten bu yana İş Geliştirme Yöneticisi olarak görev almaktadır.