Son Dönemde Düzenlenen Eğitimlerimiz Hakkında

Yönetim Kurulu Üyeliği İhtisas Programı 

Yönetim Kurulu Üyeliği İhtisas Programı 28-29 Şubat 2020 tarihlerinde Grand Hyatt Otel’de düzenlendi. Programda; yönetim kurulunun yapısı ve yönetim kurulu üyelerinin konumu, yönetim kurulu seçim kriteleri-oryantasyon ve yönetim kurulu üyelerine sağlanan ücret ve yan haklar, yönetim kurulu dinamiklerini davranış ve duygularla ele alma, yönetim kurulunda şirket stratejisinin oluşturulması ve benimsenmesi, yönetim kurulu üyelerinin hukuki görev ve sorumlulukları, risk yönetimi ile sorumluluk sigortası konuları kapsamlı olarak ele alındı. 

Programa buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Yönetim ve İç Mevzuat Oluşturma Eğitimi 

Kurumsal Yönetim ve İç Mevzuat Oluşturma Eğitimi 21 Şubat 2020 tarihinde Avantgarde Otel’de düzenlendi. Eğitim TKYD Yönetim Kurulu Üyesi ve Şişecam Genel Müdür Danışmanı Av. Nihal Mashaki verdi. Mevzuat ve Dökümantasyon, Mevzuat Süreci, Topluluk Mevzuat Yönetimi ve Global Şirketler başlıklarında ele alınan programda TKYD Yönetim Kurulu Üyesi ve Garanti BBVA Yönetim Kurulu Üyesi Dr. M. Cüneyt Sezgin “ihtiyaçları belirlemek” başlığında tecrübelerini paylaştı. 

Eğitim programına buradan ulaşabilirsiniz. 

Şirketler Topluluğunda İlişkili Taraf İşlemleri Eğitimi 

Eğitim 12 Şubat 2020 tarihinde Avantgarde Otel’de düzenlendi. KPMG Kıdemli Müdürü Dr. Selma Kurtay ve Sermaye Piyasası ve Kurumsal Yönetim Danışmanı Dr. Hatice Kara’nın konuşmacı olduğu eğitimde şirketler topluluğu ve ilişkili taraf işlemleri konuları ele alındı. 

Eğitim programına buradan ulaşabilirsiniz.