Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği

TKYD Gündem Toplantısı, 28 Mayıs 2014

Aile Şirketleri Çalışma Grubu daveti ile düzenlenen toplantıda “Aile Şirketlerinde Sürdürülebilir Başarı Nasıl Olur?” konusu ele alınacak. Toplantının konuşmacıları; TKYD Üyesi Evren Sezer, TKYD Üyesi Dr. Burak Koçer ve Av. Ali Sami Er.

TKYD Üyeleri Sermaye Piyasası Çalışma Grubu Gündem Toplantısında Bir Araya Geldi

Kurumsal Yönetim gündeminde oluşan konuların Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Üyeleri tarafından tartışmaya açıldığı ücretsiz toplantılar, farklı konu ve konuşmacılar ile gündem oluşturmaya devam ediyor.

“Faaliyet Raporu Hazırlanması ve Genel Kurullar” Gündem Toplantısı

TKYD üyelerinin katılımına açık gündem toplantısı 10 Aralık 2013 tarihinde, 13:30-17:00 saatlerinde TKYD ofisinde düzenlendi.

“TTK Çerçevesinde Birleşme, Bölünme ve Devralmalar” Gündem Toplantısı Düzenlendi

“TTK Çerçevesinde Birleşme, Bölünme ve Devralmalar” konulu gündem toplantısı 13 Kasım 2013 tarihinde TKYD ofisinde düzenlendi.

TKYD Gündem Toplantısı

Sermaye Piyasası Çalışma Grubu tarafından düzenlenen Gündem Toplantısı 11 Kasım 2013 tarihinde TKYD ofisinde gerçekleşti.

TKYD Gündem Toplantısı

Türk Ticaret Kanunu Çalışma Grubu’nun daveti ile 13 Kasım 2013 tarihinde düzenlenecek Gündem Toplantısı’nda; Av. Fırat Arkun ve Ali Çiçekli “TTK Çerçevesinde Birleşme, Bölünme ve Devralmalar” konusunu ele alacak.

TKYD Sermaye Piyasası Çalışma Grubu Gündem Toplantısı, 11 Kasım 2013

ELIG Ortak Avukatlık Bürosu Yönetici Ortağı Av. Gönenç Gürkaynak’ın konuşmacı olarak katılacağı Gündem Toplantısında “Rekabet Hukuku’nda Güncel Gelişmeler ve Kritik Öncelikler” TKYD üyeleri ile paylaşıldı.

Entegre Raporlama Gündem Toplantısı 11 Temmuz tarihinde gerçekleşti

Sürdürülebilir Kalkınma Derneği ve TKYD işbirliğiyle oluşturulan Entegre Raporlama Platformu çalışmalarının devamı niteliğindeki Gündem Toplantısı TKYD ofisinde düzenlendi.

Sermaye Piyasası Gündem Toplantısı, 20 Haziran 2013

Sermaye Piyasası Çalışma Grubu tarafından düzenlenen “Şirketlerin Kendi Paylarını İktisabı” konulu gündem toplantısı 20 Haziran 2013 tarihinde TKYD ofisinde düzenleniyor.

TTK Gündem Toplantısı, 25 Haziran 2013

TTK Çalışma Grubu tarafından düzenlenen “Türk Ticaret Kanunu’nun Yönetim Kurulu Görev ve Sorumlulukları, Yetki Devri ve Kurumsal Yönetim Uygulamaları Açısından Değerlendirilmesi ” konulu gündem toplantısı 25 Haziran 2013 tarihinde TKYD ofisinde düzenleniyor.

Sermaye Piyasası ve TTK Çalışma Grupları Gündem Toplantısı, 23 Mayıs 2013

Sermaye Piyasası ve TTK Çalışma Grupları tarafından hazırlanan ”Sermaye Piyasası Mevzuatı ve TTK çerçevesinde Şirketler Topluluğu ve Halka Açık Şirketlerin Yükümlülükleri ve Yaptırımlar” başlıklı toplantı 23 Mayıs 2013 tarihinde TKYD Ofisinde düzenlenecektir.

TKYD Üyeleri, Sermaye Piyasası Çalışma Grubu Tarafından Düzenlenen Gündem Toplantısında Bir Araya Geldi

Sermaye Piyasası Çalışma Grubu daveti ile düzenlenen, Borsa İstanbul katılımlı gündem toplantısı 18 Mart 2013 tarihinde TKYD ofisinde gerçekleşti.

TKYD Üyeleri, Türk Ticaret Kanunu Çalışma Grubu Tarafından Düzenlenen Gündem Toplantısında Bir Araya Geldi

Türk Ticaret Kanunu Çalışma Grubu daveti ile düzenlenen gündem toplantısı 14 Mart 2013 tarihinde TKYD ofisinde gerçekleşti. Gündem Toplantısı’nda; Dr. Erkin Erimez, Av. Sinan Naipoğlu ve Av. Özgür Bülbül “Genel Kurul Düzenlenmesi” konusunu ele alındı.

TKYD Üyeleri Türk Ticaret Kanunu ve Aile Şirketleri Çalışma Grubu Gündem Toplantısında Bir Araya Geldi

TAV Havalimanları Holding A.Ş. Yatırımlar Koordinatörü Bülent Özütürk, TKYD Üyesi & Deloitte Türkiye Sorumlu Ortak-Başdenetçi Ali Çiçekli ve TKYD Üyesi & MD Yönetim ve Strateji Danışmanlık Kurucu Ortak Mustafa Doğrusoy’un konuşmacı olarak katılacağı gündem toplantısı 18 Şubat 2013 tarihinde TKYD ofisinde düzenldi. Gündem toplantısının konusu “Faaliyet Raporu Uygulama Rehberi-Faaliyet Raporu Nasıl Olmalı?”.