Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği

TKYD Üyeleri Sermaye Piyasası Çalışma Grubu Gündem Toplantısında Bir Araya Geldi

Sermaye Piyasası Kurulu Hukuk İşleri Dairesi’nden Uzman Hukukçu Harika Hande SALMANLI YALÇIN ve TKYD Yönetim Kurulu Üyesi & Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. Mali İşler Başkan Yardımcısı Dr. Murat DOĞU’nun konuşmacı olarak katılacağı gündem toplantısı 25 Aralık 2012 tarihinde TKYD ofisinde düzenlendi. Gündem toplantısının konusu “Sermaye Piyasası ile Oluşan Yeni Uygulamalar”.

TKYD Üyeleri Aile Şirketleri Çalışma Grubu Gündem Toplantısında Bir Araya Geldi

Koç Holding A.Ş. Denetim Grubu Koordinatörü İ. Murat Çağlar, Sanko Holding Reorganizasyon ve Denetim Koordinatörü Selim Dai ve Ernst & Young Sorumlu Ortağı Arzu Pişkinoğlu’nun konuşmacı olarak katılacağı gündem toplantısı 27 Aralık 2012 tarihinde TKYD ofisinde gerçekleşti. Gündem toplantısının konusu “Aile Şirketlerinin Kurumsallaşma ve Sürdürülebilirliğinde İç Denetimin Rolü”.

TKYD Üyeleri Türk Ticaret Kanunu Gündem Toplantısında Bir Araya Geldi

Kurumsal Yönetim gündeminde oluşan konuların TKYD Üyeleri tarafından tartışmaya açıldığı ücretsiz toplantılar, farklı konu ve konuşmacılar ile gündem oluşturmaya devam ediyor.

TKYD Üyeleri Türk Ticaret Kanunu Çalışma Grubu Gündem Toplantısında Bir Araya Geldi

TKYD Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Erkin Erimez ve Doğuş Grubu Hukuk Müşaviri ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Hüsnü Güzelöz’ün konuşmacı olarak katılacağı gündem toplantısı 11 Aralık 2012 tarihinde TKYD ofisinde gerçekleşti. Gündem toplantısının konusu “Yönetim Kurulu & Genel Kurul”.

TKYD Üyeleri, Aile Şirketleri ve Kurumsal Yönetim Çalışma Grubu’nun Gündem Toplantısında Bir Araya Geldi

Kurumsal Yönetim gündeminde oluşan konuların TKYD Üyeleri tarafından tartışmaya açıldığı ücretsiz toplantılar, farklı konu ve konuşmacılar ile gündem oluşturmaya devam ediyor.

TKYD Gündem Toplantıları: Aile Şirketlerinde İletişimin Önemi, Psikolojik Faktörlerin Anlaşılması ve Çatışma Yönetimi, 10 Ekim 2012

Aile Şirketleri Çalışma Grubu tarafından hazırlanan ve 10 Ekim Çarşamba günü TKYD Ofisi’nde gerçekleşen “Gündem Toplantısı”nın konuk konuşmacıları TKYD Üyeleri Metin Reyna ve Uzman Psikolojik Danışman Seçil Özbeklik.

TKYD Gündem Toplantıları, 8 Mayıs 2012

Aile Şirketleri Çalışma Grubu tarafından hazırlanan toplantı 8 Mayıs 2012 tarihinde TKYD Ofisinde düzenlenirken, Aile Anayasası konusu tüm yönleriyle masaya yatırıldı.

TKYD Gündem Toplantıları, 1 Mart 2012

Yeni Türk Ticaret Kanunu Yönetim Kurulu Alt Çalışma Grubu tarafından hazırlanan toplantı 1 Mart 2012 tarihinde TKYD Ofisinde düzenlendi.